به هایتبلیغ خوش آمدید

قابل توجه مدیران و صاحبان محترم مشاغل و کسب و کار

از بیل گیتس پولداترین مرد دنیا و رئیس مایکروسافت نقل قول می شود :

 

اگر کسب و کار شما اینترنتی نباشد ، دیگر کسب و کار نیست.
یا
اگر کسب و کار شما در فضای مجازی نباشد ،روزی شما در فضای واقعی هم نخواهد بود.

تبلیغات سالهاست با گذر از پل های سنتی پا در دنیای اینترنت گذاشته، چرا که در آن روش شما باید با هزینه های هنگفت و بازدهی پایین سعی در دیده شدن کنید، اما در اینترنت مردم خود به دنبال کالا یا خدمات شما هستند.

 

از این رو هایتبلیغ بستر تبلیغات در اینترنت را به روش های گوناگون برایتان فراهم آورده تا سایت، محصولات و خدماتتان را به روش هدفمند به میلیونها بازدیدکننده معرفی نموده و بدین شکل بتوانید بیشترین بازده را از تبلیغات اینترنتی خود کسب نمایید، چرا که آگهی اینترنتی در سایت هایتبلیغ سدهای محدودیت مکان، زمان و افراد را می شکند و تبلیغ شما نه تنها توسط ساکنین شهرتان، بلکه در کل ایران و دنیا در تمام ساعات شبانه روز در جلوی چشم میلیون ها نفر دیده میشود، همچنین هزینه آن به مراتب کمتر از سایر روشهای تبلیغاتی می باشد.

هم اکنون شروع کنید

ثبت نام در سامانه کاملا رایگان می باشد.

 

تنها کافی است چند ثانیه وقت گذاشته و پس از ثبت نام می توانید کلیه تعرفه ها و سرویس های ما را مشاهده کنید و شروع به تبلیغات هدفمند و افزایش آمار شبکه های اجتماعی خود کنید.

جهت مشاهده تمامی نمونه کارهای ما به کانال زیر مراجعه فرمایید.

⚠️ هشدار ⚠️

به موازات رواج کسب و کار اینترنتی و گسترش استفاده ی تجاری و فرهنگی و … از فضای مجازی ، میزان انواع سوء استفاده از این فضا و کلاهبرداری به عناوین مختلف هم افزایش داشته است.

 

یکی از دغدغه های مدیران کانال ها ، گروه ها ، سایت ها و مشاغل و کسب و کارهای اینترنتی و مالکان و توسعه دهندگان نرم افزارها اعتماد به ارائه دهندگان سرویس ها و خدمات شبکه های مجازی از قبیل افزایش ممبر ، فالور ، بازدید و … می باشد.

 

تا بحال پیامهای هشدار بسیاری در کانالهای ضروری و مهم ble.ir/zaroor و آموزش بله ble.ir/amouzesh منتشر شده که موید عزم و اراده ی جدی مدیریت و اعضاء گروه ایرانیاتبلیغ (با شعار “مشتری ما ، شریک ماست”) در راستای کاهش و جلوگیری از ورود هرگونه خسارت به فعالان فضای مجازی می باشد.

 

در همین راستا مدیران گروه ایرانیاتبلیغ با سابقه ی فعالیت صادقانه و درخشان ، اقدام به راه اندازی سایت و سامانه های تبلیغاتی کاربر محور هایتبلیغ (با بیش از 500 نوع خدمت) نموده که کاربران میتوانند با عضویت در این پنل ها براحتی و با آسودگی و اطمینان خاطر نسبت به ثبت سرویس های مورد نظر و کنترل لحظه به لحظه ی آن اقدام و از روند اجرای کار مطلع شوند.

 

از مزایای سایت و سامانه های هایتبلیغ پشتیبانی آنلاین، پاسخگویی سریع و مهمتر از همه، امکان ارتقاء پنل از کاربر به همکار یا نماینده با سطوح مختلف برای علاقمندان به کسب درآمد از فضای مجازی میباشد.