خدمات راه‌اندازی شبکه هایتبلیغ

خدمات راه‌اندازی شبکه  یا به عبارتی طراحی، نصب و پیاده‌ سازی شبکه از بخش‌های اصلی خدمات شبکه‌های کامپیوتری می‌باشد. در واقع این بخش، با هدف ایجاد یک ارتباط یکپارچه و بدون وقفه بر روی قسمت‌های مختلفی هم‌چون دیتا، صدا، تصویر، وایرلس، فیبرنوری، امنیت، برنامه‌های کاربردی و … ارائه می‌گردد. شاید برای بسیاری از شرکت‌ها از جمله شرکت‌هایی که در حوزه‌هایی غیر از IT فعالیت می‌کنند، پیاده‌سازی یک فن‌آوری نرم‌افزاری و یا سخت‌افزاری جدید در شبکه کامپیوتری بسیار سخت و پیچیده بوده و نیاز به دقت و تخصص بالا داشته باشد. اما با حمایت و مشاوره یک شرکت نصب و راه اندازی شبکه‌های کامپیوتری، این مسئله هرگز به یک معضل تبدیل نمی‌گردد.

سایت هایتبلغ

هایتبلیغ می‌تواند با مدیریت کامل بر روی خدمات نصب و راه‌اندازی شبکه‌های درون سازمانی، شرایطی را ایجاد کند تا شما با خیالی راحت بر روی فعالیت‌های مرتبط با کسب و کار خود تمرکز داشته باشید. تیم ما با فعالیت مؤثر، دقیق و سریع خود در تمام مراحل، به شما کمک خواهد کرد تا در اسرع وقت سرویس‌ها و یا تجهیزات فن‌آوری مورد نیاز خود را ارزان‌تر و ایمن‌تر از همیشه نصب و راه‌اندازی کرده و از آن بهره‌مند گردید.

خدمات راه‌اندازی شبکه
ویژگی های شبکه

خدمات نصب و راه اندازی شبکه با هایتبلیغ :

هایتبلیغ در زمینه خدمات شبکه، مشاوره رایگان خدمات راه اندازی انواع شبکه‌های کامپیوتری، خدمات پشتیبانی شبکه و … خدمات گسترده‌ای به مشتریان خود ارائه می‌دهد. پیاده‌ سازی شبکه‌های کامپیوتری و همچنین نصب و راه اندازی شبکه‌های درون سازمانی به‌صورت کلی به دو بخش اصلی طبقه بندی می‌گردد:

 1. خدمات پسیو شبکه (نصب زیرساخت و سخت افزار شبکه)
 2. خدمات اکتیو شبکه (نصب نرم افزارها و سرویس‌های شبکه)

نصب و راه اندازی شبکه های درون سازمانی خود را به ما بسپارید. با کیفیت تر، سریع تر و ایمن تر از همیشه!

خدمات پسیو شبکه (زیرساخت شبکه و سخت افزار شبکه)

خدمات پسیو شبکه – زیرساخت شبکه و سخت افزار شبکه

هدف از این بخش اجرای پروژه‌های زیرساختی شبکه و نصب تجهیزات شبکه می‌باشد. بخشی از این خدمات به شرح زیر است:

 

 • طراحی شبکه‌های کامپیوتری استاندارد به صورت کابلی و وایرلس برای سازمان‌ها، ادارات دولتی و خصوصی، شرکت‌ها، مؤسسات، بانک‌‎ها، آموزشگاه‌ها، هتل‌ها و …
 • طراحی و اجرای اتاق مانیتورینگ شبکه
 • اجرای کابل کشی ساخت یافته و ترانکینگ شبکه‌های کابل مسی و فیبر نوری (Network Cabeling and Trunking)
 • نصب و راه اندازی UPS
 • فروش تجهیزات برق اضطراری  UPS
 • کابل‌کشی برق و پیاده سازی تجهیزات برق اضطراری UPS
 • کابل‌کشی تلفن و نصب و پیاده‌سازی تجهیزات مرکز تلفن و سانترال پاناسونیک و غیره
 • نصب و استقرار شبکه‌های وایرلس (Wireless Network Installation)
 • نصب، استقرار و آرایش رک به شکل کاملاً اصولی و مبتنی بر استانداردهای اتاق سرور (Rack System Installation)
 • نصب و استقرار تجهیزات شبکه مانند سرور، سوئیچ، روتر و … (Network Equipment Rack Installation)
 • تست و عیب‌یابی تجهیزات ارتباطی شبکه با دستگاه فلوک، تست کابل، کیستون، سوکت، پچ کورد و … (Testing Network Connectivity)
 • نصب و استقرار دوربین های مداربسته تحت شبکه (Installation of CCTV Camera)
 • نصب و راه اندازی سیستم‌های امنیتی و مانیتورینگ شبکه
 • نصب و استقرار تجهیزات اعلام و اطفاء حریق اتاق سرور
 • نصب و راه اندازی سیستم‌های خنک کننده اتاق سرور و تهویه هوا
 • نصب و استقرار درب‌های ضدسرقت و ضدحریق اتاق سرور
 • نصب سیستم‌های تشخیص هویت، سیستم‌های ورود و خروج
 • نصب کف پوش اتاق سرور، سقف کاذب اتاق سرور و دیوار پوش‌های اتاق سرور
 • نصب سنسورهای کنترلی برای نظارت و کنترل تجهیزات و ادوات داخل اتاق سرور و دیگر بخش‌های شبکه
 • فروش تجهیزات سخت افزاری و زیرساخت شبکه، سرور، سوئیچ، روتر، رک، داکت، کابل شبکه و غیره
 • بهینه‌سازی و جابجایی شبکه‌های کامپیوتری
 • ارتباط بین دفاتر و شعبه‌ها

خدمات اکتیو شبکه (نرم افزارها و سرویس‌های شبکه)

خدمات اکتیو شبکه – نرم افزارها و سرویس‌های شبکه

هدف از این بخش، اجرای پروژه‌های نرم‌افزاری و نصب و پیاده‌سازی سرویس‌ها و سیستم‌های شبکه‌ای می‌باشد. بخشی از این خدمات به شرح زیر است :

 

  • نصب و پیکربندی سرورهای ویندوزی و لینوکسی
  • نصب و راه اندازی ویندوز سرور
  • نصب و پیکربندی سوئیچ‌ها و روترهای سیسکو، میکروتیک و …
  • نصب و راه‌اندازی سرویس‌های شبکه بر روی سرورها، مانند: Active Directory ،DHCP ،DNS و …
  • نصب و راه‌اندازی فایروال‌های نرم افزاری و سخت افزاری ( Kerio Control ، Mikrotik ، UTM و … )
  • نصب و راه‌اندازی سرویس‌های مانیتورینگ، کنترل و مدیریت اینترنت و پهنای باند ( کریو کنترل و … )
  • نصب و راه‌اندازی سیستم‌های پشتیبان‌گیری و بک‌آپ‌گیری اتوماتیک (Veeam Backup و Backup Exec و …)
  • نصب و راه‌اندازی سرویس‌ها و نرم افزارهای اتوماسیون اداری
  • نصب و راه‌اندازی سرویس‌های مجازی‌سازی سرور و مجازی‌سازی کلاینت ( Hyper-V ، Vmware ESXi و … )
  • نصب و راه‌اندازی سرویس‌های ارتباطی تحت شبکه ( VOIP ،Microsoft Lync ،Skype for Business و … )
 • نصب و راه‌اندازی نرم افزارهای کاربردی تحت شبکه ( نرم افزارهای حسابداری و اداری و … )

متخصصان خدمات شبکه هایتبلیغ با طراحی شبکه مطابق با کیفیت و استاندارد روز دنیا،ادارات و سازمان‌ها را در مکانیزه کردن خدمات شبکه های کامپیوتری، یاری می‌کنند.

جابه‌جایی و ارتقاء تجهیزات شبکه

جابه‌جایی و ارتقاء تجهیزات شبکه

یکی از موارد پرکاربرد خدمات نصب و راه‌اندازی شبکه و نصب شبکه‌های کامپیوتری، زمانی است که شرکت‌ها، مؤسسات و سازمان‌ها قصد جابه‌جایی و استقرار در ساختمان جدید یا بهینه سازی شبکه را داشته و نیاز دارند که قبل از استقرار یک امکان‌سنجی و آینده‌نگری در رابطه با نیازهای آتی خود در زمینه شبکه داشته باشند. برآورد هزینه‌های انتقال به محل جدید و مشاوره در خصوص جابه‌جایی از مهم‌ترین نیازها در این بخش می‌باشد که “ها تبلیغ” با ارائه طرح‌های سازگار با استانداردهای روز، نصب و راه اندازی شبکه‌های کامپیوتری و درون سازمانی و همچنین پشتیبانی از تجهیزات سخت‌افزاری را به شرکت‌های متقاضی پیشنهاد میدهد .

یکی‌دیگر از موارد پرکاربرد این بخش برای شرکت‌ها، ارتقاء سطح شبکه و رفع ایرادات زیرساختی می‌باشد. در این زمان نیاز است که یک بررسی کامل و دقیق از وضعیت شبکه و تجهیزات موجود در آن گرفته شده و بعد از آن امکان اعمال تغییرات و همچنین میزان تغییرات از نظر فنی و همچنین هزینه‌هایی که ایجاد می‌کند مورد بررسی قرار گیرد.

شرکت خدمات شبکه رایکانت، سابقه طولانی در زمینه بررسی، امکان‌سنجی و خدمات مشاوره شبکه به شرکت‌ها، مؤسسات، کارخانجات، هتل‌ها و … دارد. ما همواره سعی در ارائه بهترین خدمات با مناسب‌ترین راهکار و بهترین در صرفه جویی زمان و هزینه کاملاً رقابتی به مشتریان خود هستیم.

مراحل نصب و راه اندازی شبکه در هایتبلیغ :

مراحل نصب و راه اندازی شبکه در هایتبلیغ
مزایای خدمات

مزایای خدمات راه اندازی شبکه های کامپیوتری :

قابلیت اطمینان بالا

 

استفاده مشترک از منابع

 

استقرار سریع

 

سهولت نقل مکان

 

قابلیت توسعه

 

بهبود امنیت

 

کاهش هزینه‌های کسب و کار

 

صرفه‌جویی در زمان

ویژگی خدمات نصب و راه‌اندازی شبکه‌های کامپیوتری هایتبلیغ :

1- نیاز به راه‌اندازی شبکه: نصب و پیاده‌سازی بر حسب احساس نیاز شرکت شما طراحی می‌گردد و ما با توجه به نیاز شما امکانات و وضعیت موجود در شرکت را سنجیده و با توجه به اعلام زمان بندی، آماده خدمت گزاری می‌باشیم.

 

2- مشاوره و ارائه راهکار: دادن مشاوره تخصصی و صادقانه توسط تیم حرفه‌ای و زبده هایتبلیغ مبنی براستانداردهای معتبر جهانی –  بالا بردن سرعت – کاهش هزینه – امنیت و … به مشتری راه‌کارهایی را ارائه می‌دهند که پس از توافق دو شرکت، هایتبلیغ شروع به طراحی در زمینه پیاده سازی خدمات نصب شبکه می‌کند.

 

3- پیاده سازی شبکه: تیم متخصص  استقرار، پس از عهد قرارداد و با توجه به استراتژی تدوین شده و تکیه بر زمینه تجربه در طراحی و نصب، آغاز به کار می‌کند.

 

4- گزارش نهایی پس از پایان و ارائه مستندات: کارشناس استقرار پس از پایان کار مستندات نصب و راه‌اندازی شبکه را طی گزارشی آماده و تنظیم کرده و ضمن توضیح و آموزش در مورد قسمت‌هایی از کار، در آخر فرم گزارش را به شما ارائه می‌دهد; و هر زمان که شما سوالی در این زمینه داشتین می‌توانید تلفنی یا طی جلسه با کارشناس مربوطه صحبت نمایید.

 

5- رضایت نامه پایان کار: در پایان کار یک فرم نظرسنجی به شما ارائه می شود تا رضایت شما را از کار جویا شویم; و همچنین نظرات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید.

کارشناسان ما آماده ارائه خدمات نصب و راه‌اندازی شبکه های درون سازمانی به شما می‌باشند، لطفاً جهت دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از هزینه اجرای شبکه با ما تماس بگیرید.

دلایلی که ما را نسبت به رقبا ممتاز می‌کند :

ارائه خدمات مشاوره رایگان بصورت تلفنی و بازدید حضوری

 

ارائه دهنده بهینه‌ترین راهکار جهت طراحی نصب و راه‌اندازی شبکه

 

تعرفه‌های مناسب و رقابتی

 

کیفیت تضمینی خدمات بالا

 

رضایت مشتری

ما متخصص در ارائه خدمات نصب و راه‌اندازی شبکه های کامپیوتری هستیم مانند: کامپیوترهای دسک‌تاپ و لپ‌تاپ، سرورهای حرفه‌ای. بهترین راه‌کارها برای شبکه‌های کامپیوتری (طراحی، نصب، امنیت، عیب‌یابی، نگهداری و به‌روز رسانی و …)، سیستم‌های صوتی و تصویری، خدمات ارتباطات راه دور و غیره را از ما بخواهید.

ما شما را با راه‌حل‌های فناوری مورد نیازتان آشنا می‌کنیم و با همکاری نزدیک با مشتریانمان این اطمینان را برایشان ایجاد می‌کنیم که بر مشکلات و مسائل‌شان از نزدیک واقف هستیم و راهکارهایمان را بر اساس آگاهی بر جوانب کار مشتریان‌مان ارائه می‌دهیم.

 

متخصصان هایتبلیغ خدمات خود را به صورت یک الگوی ثابت برای تمامی مشتریان ارائه نمی‌کنند بلکه برای هر مورد بر اساس نیازها و اطلاعات دقیق از وضعیت آن شرکت و به صورت کاملاً سفارشی خدمات خود را ارائه می‌دهند.

 

ما با غرور و افتخار اعلام می‌کنیم بهترین سرویس‌ها و خدمات خود را در معرض بازدید و بررسی تکنسین‌های دیگر شرکت‌های فناوری قرار می‌دهیم تا نه تنها ثابت کنیم که خدمات ما از نظر فنی بسیار عالی می‌باشند، بلکه در جهت رسیدن به هدف مطلوب و موردنظر شما نیز پیاده‌سازی شده‌اند.