ارسال پوش نوتیفیکیشن (اعلان) تبلیغاتی

پوش نوتیفیکیشن (Push Notification) به بیان ساده نوعی پیام کوتاه است که روی دستگاه‌های موبایل ظاهر می‌شود. توسعه‌دهندگان و ناشران اپلیکیشن می‌توانند هر زمان که بخواهند این پیام‌ها را برای کاربران اپ ارسال کنند. برای دریافت این پیام نیز لازم نیست کاربر داخل اپلیکیشن یا حتی مشغول کار کردن با دستگاه موبایل خود باشد؛ پیام بلافاصله پس از ارسال، روی بخشی از صفحه‌ی موبایل آنها ظاهر خواهد شد.است .

 

مناسب برای تبلیغ اپلیکیشن ها ، وب سایت ها ، کانال تلگرام و صفحات اینستاگرام

 

برای ثبت سفارش سرویس نوتیفیکیشن در پنل ثبت نام کنید.

مزایای سرویس ارسال نوتیفیکیشن هایتبلیغ

امکانات سرویس نوتیفیکیشن

امکانات سرویس

بهبود نرخ جذب مشتری استفاده آسان و کاربری ارسال نوتیفیکیشن بر اساس کلیک و استان ارسال بر اساس موقعیت مكانی به همراه عنوان ،عکس یا متن بزرگ امکانات منحصر‌به‌فرد شخصی‌سازی و دریافت آنی توسط کاربر

بروز رسانی

آیا می دانستید سامانه هایتبلیغ که در عرض چند ثانیه آمار و سرویس نوتیفیکیشن خود را بروز رسانی می کنه؟ این در حالی هست که خیلی سرویس ها هر بیست و چهار ساعت یک بار آمار کاربران اپلیکیشن را بروز رسانی می کنند.

رشد کسب و کار و خدمات شما

رشد کسب و کار و خدمات شما

هایتبلیغ با دسترسی به هزاران اپلیکیشن، پیام تبلیغاتی شما را به صورت گسترده و با بیشترین بازدهی بر روی گوشی‎های کاربران نمایش می‎دهد. در این نوع تبلیغ می‎توانید با معرفی محصول و یا خدمات خود، کاربران را به صفحه سایت، و .. هدایت کرده و محبوبیت برند و میزان فروش خود را افزایش دهید.و یا بامعرفی اپلیکیشن خود تعداد نصب‎های آن را افزایش دهید.

نگاه کاربران به پوش نوتیفیکیشن

💡 کاربران معمولاً هنگام کار با دستگاه‌های موبایل خود پوش نوتیفیکیشن را به چشم بنر یا اعلان پاپ‌آپ می‌بینند. همان‌گونه که ذکر شد، نمایش نوتیفیکیشن یاد شده به اینکه کاربر مشغول چه کاری است ارتباطی ندارد.

 

💡 اغلب سیستم‌های عامل موبایل نیز پوش نوتیفیکیشن‌ها را با هم و در یک قاب به کاربر نشان می‌دهند. شرکت اپل برای سیستم عامل iOS یک مرکز اعلان یا Notification Center در نظر گرفته است که به ترتیب زمان مرتب می‌شود و کاربر می‌تواند با پایین کشیدن بخش بالایی صفحه به آن دسترسی پیدا کند.

 

💡 دستگاه‌های اندرویدی نیز پیام‌های پوش نوتیفیکیشن را روی لاک اسکرین به کاربر نمایش می‌دهند. سیستم عامل اندروید پیش از این در خصوص پوش نوتیفیکیشن رویکرد‌های متفاوتی در پیش می‌گرفت، اما در طول زمان روز به روز بر شباهت این رویکرد‌ها با سرویس پوش نوتیفیکیشن iOS افزوده شده است.

کاربردهای سرویس ارسال نوتیفیکیشن

تلگرام ،اینستاگرام

معرفی و تبلیغ کانال تلگرام و پیج اینستاگرام شما به هزاران کاربر ایرانی و معرفی محصولات و خدمات شما توسط پوش نوتیفیکیشن

تبلیغات وب سایت

افزایش بازدید، برندینگ و بازاریابی وب سایت های فروشگاهی و خدماتی با ارسال انبوه تبلیغات نوتیفیکیشن به هزاران کاربر

تبلیغات اپلیکیشن

افزایش آمار دانلود نصب اپلیکیشن های تازه منتشر شده و یا قدیمی با استفاده از ارسال پوش نوتیفیکیشن (اعلان) تبلیغاتی

مشاوره و پشتیبانی

مشاوره قبل از خرید و اجرای تبلیغات جهت بازدهی بهتر شما و همچنین پشتیبانی بصورت آنلاین، ارسال تیکت و همچنین تلگرام

جهت مشاهده تمامی نمونه کارهای ما به کانال زیر مراجعه فرمایید.