خرید فالوور واقعی پاپ آپ اینستاگرام

نسل جدید افزایش فالوور، بهترین و کاملترین روش افزایش هدفمند مخاطب واقعی اینستاگرام

روش تضمینی برای فروش بهتر محصولات و خدمات

💡چرا بهتر است از فالوور پاپ اپ استفاده کنیم ؟ جواب سوال ساده است ،در این روش میتوان کاری کرد که چندصد هزار نفر تبلیغ شما و کسب وکارتان را با هزینه ای کم ببینند و نسبت به هزینه به صرف تر باشد.

 

💡کیفیت ویژه این سرویس بسیار متمایز از روش های دیگر برای افزایش فالوور است . در این روش که توسط سرویس هایتبلیغ انجام میشود، به دلیل اینکه کاربران به ‌صورت کاملاً اختیاری و برحسب علاقه و از طریق باز شدن پیج شما برای چندین هزار کاربر اینستاگرام دعوت می ‌شوند علاوه بر دریافت ویوو بالا نسبت به روش اجباری، با ریزش ( آنفالو) کمتری از جانب کاربران روبرو خواهند شد.

 

💡در این روش تیم تبلیغات هایتبلیغ کاری می کند که چندصد هزار نفر تبلیغ شما و کسب وکارتان را با هزینه ای کم ببینند و تمامی کاربران اضافه شده به اکانت شما واقعی خواهند بود و با انتخاب خودشون شمار را دنبال میکنند و تعداد دایرکت شما با توجه به خدمات و محصولات افزایش می یابد.

کیفیت عالی ، مثل یه جت برو بالا

💡کیفیت بالا و سرعت ارسال و با توجه به هدفمند بودن، مناسب و خصوصیت اصلی این سرویس میباشد ، کاربران کاملا واقعی و ایرانی و فعال اینستاگرام را جذب پیج خود کنید تا از تاثیر مثبتی که روی پیج شما خواهند گذاشت آگاه شوید.

 

💡جنبه مثبت اصلی این سرویس کمک به رشد روز افزون پیج شما با کاربرانی ایرانی خواهد بود و این سرویس برای پیج های بیزینسی کاملا مناسب بوده و باعث فروش بهتر خدمات و محصولات خواهد شد.

 

💡اگر برای شما هم کیفیت حرف اول و آخر است ، پس فالوور های ایرانی با کیفیت و درجه ۱ (پاپ آپ) اینستاگرام گزینه مناسب برای شماست

مزایای فالوور پاپ آپ اینستاگرام چیست؟

کاملترین ، بهترین روش افزایش هدفمند مخاطب واقعی برای پیج اینستاگرام نسبت به فالوور اجباری

💡تعداد ریزش بسیار پایین است.

 

💡لایک ها و همچنین ویو پست ها بسیار بالا میرود.

 

💡بازدهی بالایی خواهد داشت چون به صورت کاملا اختیاری شما رو دنبا می کنند.

 

💡تبدیل شدن کاربران به مشتری و خرید محصول

 

💡 بالا رفتن نرخ تعامل پیج اینستاگرام از طریق افزایش لایک و ویو

 

💡میتوان فالوورها جذب شده را مشتریان بالقوه دانست که می توانید خیلی از آنها را به مشتری طلایی خودتان تبدیل کنید.

رفتن به صفحه اکسپلور اینستاگرام !

همان طور که گفته شد افزایش فالوور واقعی اینستاگرام به روش پاپ اپ و نمایش پیج برای کاربران اینستاگرامی باعث می شود که کابران بر حسب علاقه و به دلخواه خود صفحه شما را دنبال کنند این مورد باعث می شود افزایش فالوور واقعی،حقیقی باشد به این صورت پیج با افزایش مخاطب واقعی مواجعه شده و نرخ تعامل افزایش می باید.افزایشEngagement Rate احتمال رفتن پست ها به اکسپلور اینستاگرام را افزایش می دهد از این سو کاربران بیشتری به سمت پیج شما کشیده می شوند.

با توجه به توضیح و موارد گفته شده که در این زمینه ارائه شد میتوان نتیجه گرفت که جذب فالوور از همان پاپ آپ که از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار بوده و میتواند بازدهی چند برابری نسبت به سایر روش ها با خود به همراه داشته باشد.پس هزینه اندک در این نوع تبلیغ کمک شایانی به پیج خواهد کرد.

جهت دسترسی به تمامی سرویس های اینستاگرام و پیگیری سفارشات می توانید در پنل ثبت نام کنید.

کد سرویس سرویس تعداد های قابل ثبت حداکثر ظرفیت موجود تعرفه
187 فالوور ایرانی واقعی پاپ آپ اینستاگرام (کیفیت ویژه) 1000,2000,3000,5000 8,000 قیمت به روز داخل پنل
70 فالوور ایرانی واقعی پاپ آپ اینستاگرام (کیفیت بالا) 1000,2000,3000,5000 10,000 قیمت به روز داخل پنل
141 فالوور ایرانی واقعی پاپ آپ اینستاگرام (سرور ارزان) 1000,2000,3000,5000 10,000 قیمت به روز داخل پنل
305 ارسال پاپ آپ ایرانی اکانت اینستاگرام (کیفیت ویژه) 1 ساعت,2 ساعت,3 ساعت 100 ساعت قیمت به روز داخل پنل
198 ارسال پاپ آپ ایرانی اکانت اینستاگرام (کیفیت بالا) 1 ساعت,3 ساعت 100 ساعت قیمت به روز داخل پنل
177 ارسال پاپ آپ ایرانی اکانت اینستاگرام (سرور ارزان) 3 ساعت,6 ساعت 100 ساعت قیمت به روز داخل پنل

توضیحات سرویس ها

فالوور ایرانی واقعی پاپ آپ اینستاگرام (کیفیت ویژه)

کیفیت این سرویس ویژه می باشد و کلیه فالوور های دریافتی ایرانی و کیفیت بالا است ، با توجه به موضوع پیج شما بازدهی عالی دریافت خواهید کرد ، زمان استارت این سفارش بین 1 ساعت تا 5 روز می باشد و پس از استارت سفارش تعداد بالایی ارسالی رو پیج شما بین 1 الی 12 ساعت انجام خواهد شد و با توجه به جذابیت پیج شما و میزان جذب هر 1000 فالوور زمان خواهد برد . در صورت ارسال فول از سرور و عدم جذب کامل عدد مورد نظر درصد باقیمانده سفارش به صورت اجباری تکمیل خواهد شد.

فالوور ایرانی واقعی پاپ آپ اینستاگرام (کیفیت بالا)

کیفیت این سرویس بالا بوده ، کلیه فالوور های دریافتی ایرانی و کیفیت بالا است و با توجه به موضوع پیج شما بازدهی عالی دریافت خواهید کرد ( اگر موضوع پیج شما خاص و یا شخصی است پیشنهاد می شود از سرور ویژه استفاده کنید ) ، زمان استارت این سفارش بین 1 ساعت تا 5 روز می باشد و پس از استارت سفارش بین 1 الی 8 ساعت با توجه به جذابیت پیج شما و میزان جذب هر 1000 فالوور زمان خواهد برد . در صورت ارسال فول از سرور و عدم جذب کامل عدد مورد نظر درصد باقیمانده سفارش به صورت اجباری تکمیل خواهد شد.

فالوور ایرانی واقعی پاپ آپ اینستاگرام (سرور ارزان)

کیفیت این سرویس مناسب بوده ، کلیه فالوور های دریافتی ایرانی و کیفیت بالا است و با توجه به موضوع پیج شما بازدهی عالی دریافت خواهید کرد ( اگر موضوع پیج شما خاص و یا شخصی است پیشنهاد می شود از سرور کیفیت بالا و یا ویژه استفاده کنید ) ، زمان استارت این سفارش بین 1 ساعت تا 5 روز می باشد و پس از استارت سفارش بین 1 الی 5 ساعت با توجه به جذابیت پیج شما و میزان جذب هر 1000 فالوور زمان خواهد برد . در صورت ارسال فول از سرور و عدم جذب کامل عدد مورد نظر درصد باقیمانده سفارش به صورت اجباری تکمیل خواهد شد.

ارسال پاپ آپ ایرانی اکانت اینستاگرام (کیفیت ویژه)

در هر 1 ساعت ارسال پاپ اپ با توجه به موضوع پیج شما مقدار جذب پیج بین 50 الی 200 فالوور می باشد و تعداد جذب فالوور در این سرویس تضمین نمی گردد ، در صورتی که تعداد جذب برای شما مهم است از سرویس فالوور پاپ آپ استفاده کنید . زمان استارت سفارش با توجه به حجم سفارشات سرور بین 1 الی 10 روز می باشد.

ارسال پاپ آپ ایرانی اکانت اینستاگرام (کیفیت بالا)

در هر 1 ساعت ارسال پاپ اپ با توجه به موضوع پیج شما مقدار جذب پیج بین 40 الی 120 فالوور می باشد و تعداد جذب فالوور در این سرویس تضمین نمی گردد ، در صورتی که تعداد جذب برای شما مهم است از سرویس فالوور پاپ آپ استفاده کنید . زمان استارت سفارش با توجه به حجم سفارشات سرور بین 1 الی 10 روز می باشد .

ارسال پاپ آپ ایرانی اکانت اینستاگرام (سرور ارزان)

در هر 1 ساعت ارسال پاپ اپ با توجه به موضوع پیج شما مقدار جذب پیج بین 20 الی 80 فالوور می باشد و تعداد جذب فالوور در این سرویس تضمین نمی گردد ، در صورتی که تعداد جذب برای شما مهم است از سرویس فالوور پاپ آپ استفاده کنید . زمان استارت سفارش با توجه به حجم سفارشات سرور بین 1 الی 10 روز می باشد .

جهت مشاهده تمامی نمونه کارهای ما به کانال زیر مراجعه فرمایید.