اعطای نمایندگی سامانه پیامک هایتبلیغ

شما نیز به جمع همکاران ما بپیوندید و با نمایندگی سامانه پیام کوتاه کسب درآمد کنید.

در این طرح هموطنان گرامی با تهیه پنل نمایندگی می‌توانند از سامانه به صورت اختصاصی با نام تجاری و دامنه اختصاصی دلخواه خود ( مثلا www.yoursite.com ) استفاده نموده و اقدام به فروش و بازاریابی نمایید، در این شرایط هیچ نامی از شرکت ما برده نشده و نماینده می‌تواند به راحتی با نام برند دلخواه خود فعالیت نمایند.

 

علاوه بر این نمایندگان قادر هستند کپی‌رایت و لوگوی اختصاصی خود را در صفحه ورود و صفحات داخلی سامانه قرار دهند، همچنین سامانه امکان قراردادن متن دلخواه در منوهای صفحه ورود (درباره ما، تماس با ما، اطلاعات حساب، قیمت خطوط اختصاصی، تعرفه پیامک، تعرفه پنل کاربری و …) را در اختیار نمایندگان قرار می‌دهد تا ایشان با صلاح‌دید خود این اطلاعات را برای کاربران خود قرار دهند.

 

سامانه امکان ایجاد پکیج‌ها و بسته مختلف را برای نمایندگان فراهم نموده تا نمایندگان بتوانند با فعال یا غیرفعال کردن بخش های مختلف و ایجاد سطوح دسترسی متعدد بسته‌هایی ایجاد کرده (مثلا بسته پایه ، حرفه‌ای و…) و اقدام به فروش پنل‌های کاربری متفاوت نمایند.

کاملاً مستقل فعالیت کنید

پنل نمایندگی ریبرند خودتان را به دلخواه پیکربندی نموده و 100% مستقل فعالیت کنید.

روی برند خودتان کار کنید

امکان سفارشی سازی سامانه و تعریف پنل ها و تعرفه ها به دلخواه شما

متصل به حساب خودتان

با دریافت درگاه بانکی تمام پرداخت های مشتریانتان مستقیم به حساب بانکی خودتان واریز می‌شوند.

نامحدود کاربری بسازید

بدون هیچ محدودیت و هزینه‌ای بی‌نهایت پنل کاربری ایجاد کرده و بفروش برسانید

برخی از مزیت های دریافت نمایندگی

✅نمایندگان می‌توانند با توجه به تعرفه ارسال پیامک خود جدول تعرفه اختصاصی ایجاد کرده و از فروش پیامک کسب درآمد نمایند ، بدین ترتیب با خرید پیامک از شرکت با قیمت مشخص می‌توانند نسبت به قیمت گذاری با قیمت های بالاتر فرمایند.

 

✅نمایندگان می‌توانند به تعداد نامحدود کاربر ایجاد کرده ( بابت ایجاد کاربر هیچ هزینه ای دریافت نخواهد شد ) و کاربران را مدیریت و دسترسی های لازم را به ایشان بدهند.

 

✅نمایندگان می‌توانند درگاه الکترونیک اختصاصی در سامانه راه اندازی نمایند، بدین ترتیب کاربران توسط پرداخت الکترونیک وجه را به صورت آنلاین و مستقیم وارد حساب نماینده کرده و همان لحظه شارژ می‌شوند.

 

✅نمایندگان می‌توانند بخش ثبت نام آنلاین اختصاصی را برای خود فعال نمایند تا کاربران به سادگی بتوانند ظرف چند دقیقه ثبت نام کرده و به صورت آنلاین وجه مربوطه را پرداخت نمایند.

 

✅نمایندگان قادرند بانک اطلاعاتی شماره ی خود را به صورت امن وارد سامانه کرده و دسترسی استفاده از این بانک را به کاربران دلخواه خود بدهند ، بدین ترتیب هر نماینده میتواند بانک اطلاعاتی اختصاصی خودش را داشته باشد که فقط کاربران خودش به آن دسترسی دارند تا بتوانند علاوه بر بانک موبایل کل کشور و بانک محله ای موجود در سامانه از بانک های اختصاصی دیگر نیز جهت ارسال انبوه استفاده نمایند.

 

✅نمایندگان قادر خواهند بود از طریق بخش سفارش شماره به صورت آنلاین شماره اختصاصی خریداری کرده و از تخفیف ویژه نمایندگان بهره‌مند شوند ، بنابراین نماینده قادر خواهد بود خطوط را با قیمت بالاتری به کاربران خود ارائه نماید.

 

✅نمایندگان از طریق کنترل پنل اختصاصی مدیریت می‌توانند پیامک‌ها و فعالیت‌های کل کاربران خود را مانیتور نمایند ، همچنین انواع گزارش‌گیری (گزارش‌های ارسال، گزارش‌های مالی و…) به صورت روزانه و در بازه‌های مختلف زمانی امکان پذیر می‌باشد.

هایتبلیغ امکان ارسال پیام کوتاه با 10 مسیر 1000 ، 3000 ، 50001 ، 50004 ، 50005 ، 50009 ، اپراتور ثابت ، ویژه ، بین المللی و خدماتی را دارا می باشد ، به طور کلی از اصلی ترین تفاوت های اپراتورهای مختلف میتوان به سرعت ارسال، ارسال لینک، نحوه ارائه خطوط اختصاصی، دریافت دلیوری و بازگشت هزینه پیامک های ناموفق اشاره نمود.

 

در حالت کاربران نیازی به خرید شماره اختصاصی ندارند ، هایتبلیغ از کلیه مسیرها یک شماره عمومی جهت استفاده ، همچنین یک خط 14 رقمی اختصاصی از مسیر 50001 نیز به صورت رایگان در اختیار کاربران خود می گذارد ، شما می توانید علاوه بر شماره های عمومی و رایگان نسبت به خرید شماره اختصاصی نیز اقدام نمایید.

پلن های همکاری و نمایندگی هایتبلیغ

پس از خرید پکیج مورد نظر جهت ادامه مراحل همکاری یا نمایندگی پشتیبانان هایتبلیغ با شما تماس خواهند گرفت

جهت مشاوره در مورد اخذ نمایندگی از طریق شماره تماس 09356787279 در واتساپ و یا پشتیبانی در تلگرام با آیدی hitabliq_support@ با ما در ارتباط باشید.

بر روی عکس کلیک نمایید

افراد و موسسات نام برده شده در ذیل می توانند جهت خرید پنل ها تخفیف دریافت نمایند

ردیف موضوع تخفیف
1 بانک ها ، موسسات مالی و اعتباری 20 درصد
2 شرکت ها و نمایندگان بیمه و کارگزاری 18 درصد
3 سازمان ها ، کانون های تبلیغاتی ، برندهای پیام کوتاه 16 درصد
4 شرکت ها و نمایندگان خودرو سازی 14 درصد
5 مدارس ، دانشگاه ها و آموزشگاه ها 12 درصد
6 موسسات خیریه رسمی 10 درصد
7 وب مسترهای دارای نماد اعتماد الکترونیکی 8 درصد
8 مساجد ، هیئت ها و حسینیه ها 6 درصد
9 دانشجویان ، فرهنگیان و طلاب 4 درصد

نکات مهم

به کلیه تراکنش‌های سامانه شامل هزینه پنل و پیامک‌ها مالیات بر ارزش افزوده اضافه می‌شود.

 

کاربران نیازی به خرید شماره اختصاصی ندارند ، هایتبلیغ از کلیه مسیرها یک شماره عمومی جهت استفاده در اختیار کاربران خود می گذارد ، شما می توانید علاوه بر شماره های عمومی و رایگان نسبت به خرید شماره اختصاصی نیز اقدام نمایید.

 

برای هر یک از کاربران حداقل یک شماره اختصاصی رایگان جهت ارسال و دریافت به نام خودشان اهدا خواهد شد بنابراین پس از فعال‌سازی حساب ارسال کپی کارت ملی و قبض یا سند موبایل یا تلفن ثابت الزامی است (ارسال های این خطوط نیاز به تایید ندارند)

 

تعرفه پنل ها به صورت ثابت بوده و با شارژ تعرفه تغییر نخواهد کرد.

 

هیچ محدودیتی از نظر تعداد ارسال پیامک در سامانه وجود ندارد.

 

قابلیت ارائه Delivery دقیق در سامانه وجود دارد.

 

تعرفه دقیق و نهایی تمام اپراتورها در پنل کاربری شما قابل نمایش است.

 

هزینه پیامک های ارسال نشده به حساب کاربری بازگردانده خواهد شد.

 

سرعت ارسال پیامک از تمامی خطوط بیش از 50 پیامک در ثانیه می باشد ( 3000 پیامک در دقیقه )

 

برای دریافت پیامک هیچ هزینه‌ای اخذ نخواهد شد.

 

هزینه نهایی و امکانات هر پنل قبل از فعال‌سازی قابل مشاهده و بعد پرداخت می‌باشد.

 

تمامی پنل ها یک ساله بوده و در سال های آتی شامل 50% تخفیف جهت تمدید (و به ازای هر سال حداکثر 5% تخفیف بیشتر) می‌باشد، هزینه سالیانه جهت بهبود کیفیت خدمات و پشتیبانی ، بروزرسانی و اضافه شدن بخش های جدید و همچنین ارتقاء سرور دریافت می‌گردد.