خانه / قوانین / قوانین سایت

قوانین سایت

به هایتبلیغ خوش آمدید

سایت هایتبلغ

هایتبلیغ به دنبال ایجاد فضایی آرام و بدون کشمکش برای کمک به ارتقای اندیشه، دانش و فرهنگ گفتگوی سالم در میان نسل جوان می‏باشد، از این رو هر پیامی که جو صمیمیت را متشنج نماید ناسالم تلقی می‏گردد.

 

در صورت عدم رعایت ضوابط ذیل، هایتبلیغ مجاز به لغو نمودن همکاری متخلف می‏باشد.

 

سوء استفاده از امکانات تبلیغات جهت کسب منافع غیرمجاز و خلاف قوانین کشوری ، تخلف تلقی می‏گردد.

 

قوانین ذیل قابل تغییر می باشد.

قوانین مشترکین

کلیه مشتریان سرویسهای هایتبلیغ و کلیه اشخاص پس از سفارش محصول یا تبلیغ خود در هر یک از خدمات هایتبلیغ، موظف به رعایت کامل شرایط  می باشند. ماهیت این شرایط برای تضمین رعایت حقوق سایر مشتریان و تطابق با قوانین حاکم بر محیط سرویس دهندگانی است که هایتبلیغ از خدمات آنها استفاده می کند.

 

این شرایط جامع و کامل نبوده و لاین استور حق اضافه حذف یا تغییر بندهای آنرا در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آنها در سایت https://hitabliq.com برای خود محفوظ می دارد.

 

هرگونه شکایت و گزارش در مورد تخطی مشتریان از این شرایط می بایست از طریق تماس به هایتبلیغ اعلام گردد.

تعهدات

هایتبلیغ متعهد می گردد که در قبال دریافت مبلغ تعیین شده، خدمات کاملی  را با شرایط ذکر شده در مشخصات مجموعه ها و همچنین انتخاب کاربر، با توجه به لیستی که کاربر ارسال می کند، به وی ارائه نماید.

قوانین کلی

تمامی مشتریان ملزم به تبعیت از قوانین جمهوری اسلامی ایران درج شده در وبسایت ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ایرانی میباشند. هر گونه تخطی از مفاد ذکر شده در قوانین این سایت منجر به لغو همکاری کاربر خواهد گردید. ارایه سرویس به وب سایت های با محتوای مستهجن، همسریابی، سیاسی و فروش وی پی ان در حال حاضر مقدور نمی باشد.

منابع

هایتبلیغ تنها تعیین کننده حدود متعارف استفاده از تبلیغات خواهد بود. همچنین هر کاربر یا سرویسی که بدین شکل بخواهد خلاف قوانین کشوری موجب اختلال در کارایی و سرعت هایتبلیغ شود بدون اخطار لغو همکاری خواهد شد.

خبرنامه، ارسالی گروهی و ارسال تبلیغاتی

در صورتیکه قصد ارسال پیام برای لیستهای موجود در سایت (ارسال یک پیام به صورت گروهی و ارسال انبوه ) را دارید می بایست موراد زیر از طرف شما مورد توجه قرار گرفته و رعایت گردد.

 

ارسال انبوه در یک لحظه و با موضوع مختلف باعث می گردد که پیامهای ارسالی از سرویس شما و سایر کاربران با تاخیر توسط این سرویس دهنده ها دریافت و موجبات نارضایتی سایر کاربران فراهم گردد. به همین دلیل پیشنهاد ما ارسال پیام به صورت زمانبندی شده و در بسته های کوچک (مثلا ارسال ۱۰۰ هزار پیام در هر ساعت) با استفاده از ربات ها یا به صورت ارسال انبوه در پیج ها می باشد. به عنوان مثال تبلیغات محصولات زیبایی مناسب برای ارسال گروهی به صورت زمانبندی شده از طریق رباتها یا سایر موارد می باشد.

 

رعایت مورد بالا از طرف شما علاوه بر جلوگیری از بروز مشکل برای ارسالی  سرویس شما، باعث خواهد شد که پیام ارسالی از طرف شما روی بازدیدکنندگان اثر مثبت داشته باشد.(البته رعایت موارد دیگری در این مورد نیز ضروری می باشد)

قوانین افزایش اعضا و فالورها

فالوورها کاملا واقعی و فعال میباشند و فالوور ( ممبر ) تلگرامی هدفمند میباشند.

 

در مواردی که مشتری درخواست ممبر یا فالور غیر هدفمند میکند بصورت مکتوب در ایمیل یا دیگر مکاتبات نرم افزار های شبکه های اجتماعی این مورد به مشتری گفته شده و تاییده گرفته خواهد شد.

استفاده غیر قانونی

کلیه سرویسهای هایتبلیغ می بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد.

 

انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است.

 

این مورد می تواند شامل مواد زیر باشد : (البته محدود به مواد زیر نیست)

 

قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز

 

استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران

 

استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران

 

اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور

 

انتشار اکاذیب علیه دیگران

 

کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود.

 

سایتهای فعال در زمینه HYIP ویا دارای سیستم هرمی

همکاران و نویسندگان سایت

اطلاعات و آثار همکاران و نویسندگان سایت با توجه به سیاست ها و تدابیر مدیریت ممکن است حذف یا تغییر ناشر داده شود که این امر با توجه به رضایت از همکاری همکار / نویسنده و همچنین توافقات قبلی مقدور میباشد که در حالت کلی ۶ ماه پس از ترک شغل توسط همکار / نویسنده مطالب و آثار به نام دیگری ( نویسنده یا همکار فعال ) تغییر نام داده خواهد شد.

قوانین نمایندگی سرور های هایتبلیغ

میبایست هویت نماینده برای هایتبلیغ کاملا احراز گردد.

 

هرگونه مسئولیت در خصوص فعالیت های ربات به عهده نماینده میباشد.

 

پرداخت ماهانه و تمدید هر ماه در ابتدای ماه دریافت میگردد.

 

کانفیگ تنظیمات برای بار اول رایگان بوده و پشتیبانی عمومی نیز رایگان میباشد ولی درخواست تغییرات خاص با توجه به نظر پشتیبانی داری هزینه میباشد که فاکتور مربوطه صادر خواهد شد.

 

در اعطای نمایندگی کلیه قوانین استفاده شخصی از ربات را شامل میگردد.

 

نماینده متعهد میگردد که استفاده سوء و مجرمانه از سرور و امکانات ننماید و در صورت بروز مشکل شخص نماینده پاسخگو خواهد بود.

 

چنانچه تمدید سرور در ماه های آتی از سوی نماینده انجام نگردد هایتبلیغ برای حفظ وجهه مشتری مدار و به سبب حمایت از مشتری اکانت هوشمند / ربات را تمدید کرده ولی دسترسی نماینده قطع میگردد و ادامه همکاری فقط با تصمیم گیری تیم مدیریت هایتبلیغ امکانپذیر میباشد.

 

هایتبلیغ حامی و پشتیبان نماینده تا جاییکه منافع طرفین به خطر نیفتد و از محدوده ضوابط خارج نگردد بوده و خواهد بود.

 

با توجه به تغییر سیاست های تلگرام ممکن است قوانین هایتبلیغ که تابعی از سیاست های تلگرام میباشد تغییر کند که نماینده لازم است ارتباط خود را با هایتبلیغ حفظ و مستمر نماید و هایتبلیغ خورد را موظف میداند که تغییرات را در سریعترین زمان ممکن به اطلاع نماینده برساند.

محتوا نامناسب

استفاده از سرویس های هایتبلیغ برای ارسال، نمایش، تبلیغ یا هر عمل مشابه در پیام های ارسالی مرتبط با محتوا نامناسب مانند مسائل جنسی به هر شکل ممنوع است.

ارسال رایگان

ارسال رایگان فقط برای یک بار و تنها در هنگام سفارش اولیه در صورت نیاز قابل ارایه میباشد و کاربران ملزم به پرداخت هزینه های دیگر می باشند حتی اگر از امکان ارسال رایگان استفاده نکرده باشند.

اقداماتی که هایتبلیغ در صورت تخطی از این شرایط انجام می دهد :

تخطی از هر یک از شرایط درج شده در اینجا موجب لغو همکاری می شود. هایتبلیغ تنها تشخیص دهنده تخطی از شرایط مندرج می باشد.

 

هایتبلیغ حق قطع ارسالی بدون هیچ اخطار قبلی و یا اجتناب از پشتیبانی را برای خود محفوظ می دارد. زمانی که هایتبلیغ از تخطی یک مشتری از شرایط مندرج اطلاع پیدا کند نسبت به لغو همکاری اقدام خواهد کرد در این زمان ممکن است برای جلوگیری از ادامه تخلف مشتری به صورت موقت قطع می گردد.

 

پس از تکمیل بررسی ها هایتبلیغ بسته به نوع تخلف مجاز به محدودسازی، تعلیق یا قطع همکاری خاطی خواهد بود همچنین هایتبلیغ در صورت لزوم حق پیگرد قانونی متخلف را نیز برای خود محفوظ می دارد. هر گونه عملی که در اینجا به آن اشاره نشده باشد ولی از نظر قوانین جاری کشور ایران خلاف باشد نیز تخلف از شرایط خدمات محسوب می گردد.

 

هایتبلیغ هیچگونه وجهی به کاربران متخلف از شرایط خدمات تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت یا هزینه مدت باقیمانده پرداخت نخواهد نمود. همچنین کاربر متخلف مسئول جبران خسارت وارده به هایتبلیغ خواهد بود.

رفع مسئولیت

خدمات هایتبلیغ به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند مطابق نیاز مشتری بودن، بی عیب بودن، عدم قطعی، امنیت و … ارائه نمی شود.

 

همه ضمانتهای کتبی و شفاهی در مورد سرویسهای هایتبلیغ که توسط مشتریان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار می باشند.

 

هایتبلیغ هیچگونه خسارتی بابت عملکرد خود به هر نحو نمی پردازد.

 

هایتبلیغ تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن سرورهای خود) نخواهد بود.

 

چنانچه هایتبلیغ متوجه شود که مشتری قصد تقلب ، فریب یا کتمان حقیقت را دارد، سفارش به صورت یکطرفه از سمت هایتبلیغ لغو گردیده و بازگشت هزینه جز در موارد خاص مقدور نمیباشد.

تمدید

کلیه کاربران در صورت نیاز قبل از پایان دوره سرویس انتخابی خود میبایست نسبت به تمدید آن اقدام نمایند. در غیر اینصورت پس از پایان دوره هیچ گونه اعتراضی مبنی بر قطع سرویس و یا حذف آن پذیرفته نمی باشد. هایتبلیغ قبل از پایان مدت قرارداد سعی خواهد نمود تا از طریق تلفن به مالک سرویس اطلاع دهد ولی عدم انجام این اطلاع رسانی به هر دلیل موجب ایجاد هیچگونه حقی برای کاربر نخواهد شد.

بازگشت وجه

بازگشت مبالغ پرداختی از جانب هایتبلیغ پس از آن عودت مبالغ پرداختی به هیچ وجه امکان پذیر نمیباشد. لازم به ذکر است هزینه پرداخت شده بابت خدمات غیر قابل بازپرداخت می باشد و  در صورت کنسل کردن سرویس هزینه آن بازگشت نخواهد شد.

پنل های ارسال

با توجه به این که پنل های این سایت توسط شرکت دیگری تهیه وپشتیبانی میشود هرگونه موارد غیر به این شرکت رجوع داده میشود ولی هایتبلیغ کاملا همراه مشتریان عزیز میباشد.

قوانین مربوط به بازاریابی از طریق قرار دادن بنر تبلیغاتی

هایتبلیغ هیچ مسوولیتی در قبال محتوی وب سایت هایی که بنر های تبلیغاتی هایتبلیغ در آن قرار میگیرید نمیپذیرد.

 

در صورت غیرفعال شدن سرویس شما، هیچ حق بازاریابی از جمله حق بازار یابی های قبلی به شما تعلق نخواهد گرفت.

 

هر گونه تبلیغ غیرواقعی و یا اطلاعات ناقص در رابطه با  سایت هایتبلیغ و یا سرویس های ارایه شده منجر به قطع شدن همکاری خواهد شد.

 

درج اطلاعات نادرست و غیر واقعی شامل اطلاعات تماس و غیره منجر به غیر فعال شدن پیام ارسالی خواهد شد. به دستور پلیس محترم فتا ذکر شماره تلفن ثابت و تلفن همراه همچنین نام و کد ملی شخص سفارش دهنده سرویس اجباری میباشد .

 

در پایان تیم تبلیغات هایتبلیغ کلیه حقوق مشتریان را محترم شمرده و برای جلب رضایت مشتری تمام توان خود را به کار میگیرد همجنین لازم به ذکر است که هایتبلیغ در سایت ساماندهی وب سایت های ایرانی ثبت شده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.